• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

W jaki sposób można bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?
Być może przyroda zamieszkiwanego przez nas kontynentu może wydawać się dla wielu nużąca, przynajmniej jeśli porównywać Europę z Afryką, to jednakże nie można na pewno powiedzieć, że nasze miasta są w jakiś sposób gorsze od tych miast, które są zlokalizowane na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą to wcale nie jest powiedziane, iż przykładowo europejskie góry są mniej atrakcyjne – są różne gusta. Warto jednak zastanowić się w takim razie co w istocie warto zwiedzić. Przede wszystkim skupmy się na miastach. Na początek oczywiście nasz kraj… Rewelacyjnym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Poznań, lecz także choćby Toruń.
Warto pojechać w góry i morze. Ogólnie w Polsce raczej nie brakuje interesujących miejsc. Dla miłośników zagranicznych wyjazdów można polecić wycieczki last minute do czeskiej Pragi. Trzeba wiedzieć, że Praga jest przepięknym miastem – wartym przynajmniej 3 dni zwiedzania. Warto jednak starać się pozostać w stolicy Czeskiej Republiki trochę dłużej, aby mieć okazję chłonąć atmosferę tego miasta. Jeśli w grę wchodzą krótsze wycieczki, bardzo interesującym miejscem jest Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu Polaków kojarzy to miasteczko – bez dwóch zdań jedno z najbardziej klimatycznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują również niemieckie miasta. Zatem choćby Berlin – zlokalizowany niedaleko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie spora metropolia, przecież to stolica Niemiec. Jednak w porównaniu do na przykład Hamburga, Berlin nie wygląda wcale na bogate miasto – przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Rewelacyjnym miejscem na wycieczkę jest również Amsterdam – szczególnie stolica Holandii powinna spodobać się młodym imprezowiczom. Takich miast i miasteczek można wymieniać jeszcze wiele. To pokazuje, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To 100% pewnik.

Categories: Turystyka

Comments are closed.